Újdonságok

Készleten

Találatok: 422 db

Poekhali! 1.2 Rabochaja tetrad. Nachalnyj kurs

ZLATOUST, 2022

Kompleks prednaznachen dlja nachinajuschikh izuchat russkij jazyk i sostoit iz dvukh chastej (1.1 i 1.2). On rasschitan v srednem na 80-120 chasov auditornoj raboty.

Részletek

Ár: 19 625 Ft

Készlet: 1-10 darab

Jeffrey Kinney Dnevnik slabaka Kniga 1

AST, 2023

Glavnyj geroj knigi Greg Kheffli - prostoj shkolnik, kotoryj popadaet v razlichnye smeshnye i grustnye istorii. Dnevnik, kotoryj on vedet, polon veselykh zapisej i istorij iz zhizni.

Részletek

Ár: 10 425 Ft

Készlet: 1-10 darab

Ali Novak: My Life with the Walter Boys

SOURCEBOOKS FIRE, 2023

When a tragic accident leads Jackie to move into a house filled with twelve boys, she gets far more than she ever expected. This sweet YA romance is perfect for fans of Kasie West and Jenny Han-and is one of the most beloved Wattpad books ever!

Részletek

Ár: 4 350 Ft

Készlet: 1-10 darab

Career Paths: Electronics - Teacher's Guide

EXPRESS PUBLISHING, 2011

Career Paths: Electronics is a new educational resource for electronics professionals who want to improve their English communication in a work environment.

Részletek

Ár: 4 725 Ft

Készlet: 1-10 darab

Aula internacional Plus 2 Libro del alumno Edición híbrida

DIFUSIÓN, 2022

Az Aula internacional Plus 2 hibrid kiadása egy olyan ideális tankönyv, amely biztosítja a papír alapú tanulás és a digitális technológia által biztosított lehetőségek tökéletes ötvözetét – csakúgy mint a hibrid, vagy blended típusú képzések (távoktatás)

Részletek

Ár: 15 800 Ft

Készlet: 1-10 darab

Aula internacional Plus 3 Libro del alumno Edición híbrida

DIFUSIÓN, 2022

Az Aula internacional Plus 3 hibrid kiadása egy olyan ideális tankönyv, amely biztosítja a papír alapú tanulás és a digitális technológia által biztosított lehetőségek tökéletes ötvözetét – csakúgy mint a hibrid, vagy blended típusú képzések (távoktatás)

Részletek

Ár: 15 800 Ft

Készlet: 1-10 darab

Aula internacional Plus 4 Libro del alumno Edición híbrida

DIFUSIÓN, 2022

Az Aula internacional Plus 4 hibrid kiadása egy olyan ideális tankönyv, amely biztosítja a papír alapú tanulás és a digitális technológia által biztosított lehetőségek tökéletes ötvözetét – csakúgy mint a hibrid, vagy blended típusú képzések (távoktatás)

Részletek

Ár: 15 800 Ft

Készlet: 1-10 darab

Aula internacional Plus 1 Libro del alumno Edición híbrida

DIFUSIÓN, 2022

Az Aula internacional Plus 1 hibrid kiadása egy olyan ideális tankönyv, amely biztosítja a papír alapú tanulás és a digitális technológia által biztosított lehetőségek tökéletes ötvözetét – csakúgy mint a hibrid, vagy blended típusú képzések (távoktatás)

Részletek

Ár: 15 800 Ft

Készlet: 1-10 darab

Sir Roger Scruton: I Drink Therefore I Am

BLOOMSBURY, 2019

Here Scruton explains the connection between good wine and serious thought with a heady mix of humour and philosophy.

Részletek

Ár: 8 190 Ft

Boltunkban pillanatnyilag nem kapható, várható beszerzési idő négy-hat hét

Usborne Bird Sounds

USBORNE, 2020

Little children will love hearing the birds sing as they press the pages of this enchanting book.

Részletek

Ár: 6 950 Ft

Készlet: 1-10 darab

John Koenig: The Dictionary of Obscure Sorrows

SIMON & SCHUSTER, 2022

A truly original book in every sense of the word, The Dictionary of Obscure Sorrows poetically defines emotions that we all feel but don’t have the words to express, until now—from the creator of the popular online project of the same name.

Részletek

Ár: 7 990 Ft

Boltunkban pillanatnyilag nem kapható, várható beszerzési idő két-három hét

Találatok: 422 db